Blog 10.08.2023
KLIENT
ICS Dimarcon
DATA PROJEKTU
2023
KATEGORIA
Biznes
ZAKRES PRAC
Opracowanie Koncepcji Graficznej, wdrożenie TYPO3 

Z przyjemnością prezentujemy kolejny rozdział w naszym portfolio. Tym razem w centrum uwagi znalazła się nasza niedawna współpraca z renomowaną firmą ICS. Dla nas to nie tylko kolejny projekt, to wyjątkowa okazja do podzielenia się naszym zaangażowaniem, kreatywnością i profesjonalizmem. Firma ICS to wiodący specjalista we wsparciu marketingowym i rozwoju sprzedaży dla firm IT w regionie EMEA. ICS, będąca częścią grupy DIMARCON, ma ponad trzydzieści lat doświadczenia w pozyskiwaniu i rozwoju klientów oraz rozwoju międzynarodowego rynku dla firm technologicznych. Wspólnie z DIMARCON obsługują ponad 300 znanych firm z branży IT.

Projekt, nad którym pracowaliśmy dla ICS, był niezwykle interesujący i wymagający. Naszym zadaniem było opracowanie koncepcji graficznej oraz wdrożenie systemu zarządzania treścią TYPO3. Wybór TYPO3 okazał się trafiony, biorąc pod uwagę specyfikę strony internetowej ICS. 

TYPO3 to potężny system zarządzania treścią, który oferuje niezrównane możliwości dostosowywania i zarządzania treściami na stronie internetowej. Jest idealnym rozwiązaniem dla firm takich jak ICS, które wymagają elastyczności, skalowalności i zaawansowanych funkcji. 

W ramach projektu dla ICS przeprowadziliśmy kompleksowe prace związane z TYPO3, obejmujące:

Opracowanie Koncepcji Graficznej

Nasz zespół projektowy stworzył nowoczesną i atrakcyjną koncepcję graficzną, która doskonale oddaje profesjonalizm i innowacyjność ICS.

Wdrożenie TYPO3

Z sukcesem wdrożyliśmy TYPO3 jako system zarządzania treścią dla strony internetowej ICS. Dzięki temu firma może teraz łatwo i skutecznie aktualizować treści na swojej stronie, co jest kluczowe dla działań marketingowych i komunikacji z klientami.

Projekt dla ICS był dla nas nie tylko okazją do zaoferowania naszym klientom najwyższej jakości usług, ale także dowodem na naszą ekspertyzę w obszarze TYPO3. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani tym systemem zarządzania treścią, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą tworzenia stron opartych o CMS TYPO3. 

Jesteśmy dumni z naszej pracy i efektów, jakie osiągnęliśmy dla ICS. Chcielibyśmy podziękować naszemu klientowi za zaufanie i możliwość współtworzenia tego projektu.

Jeśli szukają Państwo więcej inspiracji i przykładów naszych realizacji opartych na TYPO3, zapraszamy do odwiedzenia naszego portfolio. Zachęcamy do kontaku również wszystkich tych, którzy posiadają już istniejącą stronę opartą na TYPO3 i potrzebują aktualizacji TYPO3 lub usług związanych z jej rozwojem. Firmie ICS dziękujemy raz jeszcze za współpracę i zaufanie. Jesteśmy gotowi do dalszej pracy nad rozwojem waszej strony internetowej i do tworzenia jeszcze bardziej efektywnych rozwiązań sprzedażowych.