Dlaczego

jesteśmy odpowiednim partnerem?

Duże doświadczenie i najnowsza technologia. 

Od wielu lat zajmujemy się wdrożeniami opartymi na CMS TYPO3. Realizujemy bardzo duże i skomplikowane projekty, jak i małe dla niewielkich przedsiębiorców. Mamy szeroki zakres działań – od stron internetowych po intranet, newsletter, sklepy internetowe oraz spersonalizowane moduły w oparciu o potrzeby klientów. 

Oferujemy również usługi graficzne oraz supportowe. Organizujemy szkolenia dla redaktorów stron na CMS TYPO3, jak i szkolenia specjalistyczne dla programistów TYPO3. 

Możesz liczyć na nasze wsparcie od fazy pomysłu, przez koncept i etap projektowy, aż po ostateczną realizację projektu.

Nasze specjalizacje

Strony internetowe

Żadna firma, marka, organizacja bądź instytucja nie może się obejść w dzisiejszych czasach bez własnej strony internetowej. Strona powinna być właściwie dopasowana pod konkretnego klienta i spełniać jego oczekiwania. 

Strona internetowa może pełnić tu różne funkcje: 

 • informacyjną - dla klientów, pracowników, udziałowców, różnego rodzaju odbiorców
 • komunikacyjną - z użytkownikami internetu, od formularzy kontaktowych, przez możliwość zamieszczania komentarzy, aż do wystawiania opinii
 • generującą interakcje - od sprzedaży w sklepie online, po obsługę klienta, do bezpośredniego zamawiania usług. 

Nasze strony posiadają całe spektrum rozwiązań i możliwości dla poszczególnych klientów (stowarzyszenia, instytucje, mali, średni i duzi przedsiębiorcy) w zależności od potrzeb.

Sprzedaż online

Oferujemy nie tylko klasyczne sklepy internetowe, gdzie można kupić różnego rodzaju produkty i dokonać płatności online, lecz również usługi zamawiania szkoleń, subskrypcji online, dokonywania darowizn przy użyciu karty kredytowej lub systemu płatności np. P24. 

Dysponujemy rozwiązaniami od prostego koszyka zakupowego po wielopoziomowy proces zamawiania z wieloma wariantami, aż do realizacji płatności.

Strony produktowe i landing page

W odróżnieniu od „normalnych” stron internetowych, głównym celem stron produktowych i stron typu landing page nie jest dostarczanie obszernych informacji, nawiązywanie komunikacji i interakcji z użytkownikami, lecz osiągnięcie jasnego, konkretnego celu, który ma za zadanie wywołać konkretne reakcje i działania użytkownika. Może to być np. zapisanie się do newslettera, odebranie reklamy, pobranie jakiejś aplikacji, uproszczone zakupy i wiele innych możliwości. 

Landing page to również świetne rozwiązanie dla klientów, którzy po prostu nie potrzebują bardzo rozbudowanej strony do prowadzenia swojego biznesu.

Intranet

Komunikacja w firmach, instytucjach, organizacjach i stowarzyszeniach przebiega coraz częściej bazując na rozwiązaniach internetowych opartych na własnej stronie www. Można tu zastosować różnego rodzaju systemy o różnorodnym stopniu zaawansowania w zależności od potrzeb klienta.

Intranet daje możliwości: od prostego zarządzania dokumentami, po platformy służące do współpracy. Ułatwia komunikację między pracownikami, co może się przyczynić do wzrostu efektywności wykonywanej pracy w firmie.

Marketing

Nawet największa witryna internetowa może być bezużyteczna, jeśli nie dociera do szerokiej grupy odbiorców. My wiemy, jakie środki zastosować podczas budowania strony, by ta dobrze pozycjonowała się w popularnych wyszukiwarkach, wyróżniała się spośród innych stron i przyciągała do siebie uwagę:

 • doradzimy Ci, jaką domenę wybrać
 • możemy pomóc Ci w utworzeniu na stronie wydarzeń: gry, ankiety, konkursy
 • stworzymy dla Ciebie moduł newslettera, byś mógł łatwiej informować klientów o nowościach i wydarzeniach w firmie
 • dołożymy wszelkich starań, by Twoja strona była jak najlepiej zoptymalizowana pod kątem SEO
 • wdrożymy na Twojej stronie narzędzia, które pomogą wypromować wizerunek Twojej firmy w sieci i stworzyć sieć kontaktów

Media społecznościowe

Integracja znanych i powszechnie używanych mediów społecznościowych z Twoją stroną: Facebook, Linkedin, Twitter, YouTube, Instagram.

Umożliwi Ci to łatwe publikowanie treści z Twojej strony na wyżej wymienionych platformach.

Dzięki temu, zyskasz popularność w szerszym gronie użytkowników sieci.

Newsletter

Jest to narzędzie, które może być bardzo skutecznym instrumentem służącym do komunikacji. Sprawia, że nasi klienci otrzymują na bieżąco dostęp do aktualności, promocji czy nowych ofert, dzięki czemu częściej odwiedzają naszą stronę.

Optymalizacja stron

Optymalizacja strony pod względem SEO jest w dzisiejszych czasach nieodzowna i decyduje często o tym, czy strona odniesie sukces w sieci. Poprzez nasze zabiegi techniczne, jak i właściwe przygotowywanie treści, staramy się, by utworzone przez nas strony dobrze pozycjonowały się w wyszukiwarce Google przy wyszukiwaniu określonych fraz.

Moduły blogowe i komentarzy

Blog to rodzaj publicznego pamiętnika online lub dziennika, w którym publikujemy wpisy w chronologicznej kolejności. Dobrze, jeśli wpisy na bloga tworzą również pracownicy danej firmy, wtedy mogą pokazać się na tle bezosobowego tworu. Mają swój wkład w prezentacje firmy na zewnątrz.

Natomiast możliwość komentowania bloga, bądź innych elementów strony, sprawia, że klienci czują się bardziej związani z firmą.

Grafika i projektowanie

Chcesz zrobić sam redesign strony, bo stara nie wygląda już zbyt atrakcyjnie, a CMS TYPO3 jest nadal dobrej jakości?

Nasz grafik pomoże Ci w odświeżeniu Twojej strony i niewielkim nakładem pracy może wyglądać jak nowa.

Oferujemy również inne usługi graficzne - projekt loga, folderu reklamowego to dla nas nie problem.

Szkolenia dla redaktorów i programistów TYPO3

Oferujemy również szkolenia dla redaktorów stron zbudowanych na CMS TYPO3. Dzięki intuicyjnemu panelowi administracyjnemu obsługa stron nie jest skomplikowana.

Z chęcią krok po kroku przybliżymy Ci dostępne funkcje w panelu administracyjnym, byś mógł z łatwością dodawać nowe treści i multimedia, tworzyć formularze, zmieniać kolorystykę strony.

Chętnie poprowadzimy szkolenia również dla doświadczonych programistów, chcących zgłębić wiedzę w zakresie programowania TYPO3.

Aktualizacje/Update/Upgrade Typo3

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie aktualizacji Typo3. Oferujemy kompleksowe usługi, które pozwolą na bezproblemowy i skuteczny Upgrade Typo3. Skorzystaj z naszej oferty, jeśli zależy Ci na:

 • Doświadczeniu: Dzięki naszemu zespołowi specjalistów Twoja witryna będzie w dobrych rękach.
 • Bezpieczeństwie: Nasze usługi aktualizacji gwarantują, że Twój system będzie zawsze chroniony przed potencjalnymi zagrożeniami.
 • Wydajności: Korzystając z naszych usług aktualizacji Typo3 masz gwarancję, że Twoja witryna będzie działać płynnie i efektywnie.
 • Nowychfunkcjach: Aktualizacja Typo3 oznacza dostęp do nowych funkcji i ulepszeń. Dzięki temu będziesz mógł korzystać z najnowszych narzędzi i możliwości, które wpłyną na rozwój Twojej witryny.
 • Indywidualnym podejściu: Rozumiemy, że każda witryna ma swoje unikalne potrzeby. Dlatego oferujemy spersonalizowane podejście do każdego projektu aktualizacji Typo3, dostosowując się do Twoich wymagań i oczekiwań.
 • Nie ryzykuj przestarzałą wersją Typo3. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach Upgrade Typo3 i skorzystaj z naszego profesjonalnego wsparcia w aktualizacji Twojego systemu.

Chciałbyś rozpocząć współpracę?

Nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś!