Bezpieczeństwo
 • dzięki nieustannym aktualizacjom systemu wzrasta bezpieczeństwo strony 
Integracja strony z mediami społecznościowymi
 • wiele możliwości łatwego i szybkiego publikowania informacji w mediach społecznościowych
Aktualizacja systemu
 • wykonane przez nas strony można szybko i sprawnie zaktualizować, poprawna struktura kodu strony gwarantem sprawnej aktualizacji w przyszłości
Optymalizacja pod wyszukiwarkę Google
Stabilny system
 • TYPO3 ciągle się rozwija
 • dzięki regularnym aktualizacjom stona zachowa najwyższe standardy bezpieczeństwa 
 • strony zaprogramowane w CMS TYPO3 odporne są na różnego rodzaju złośliwe ataki
Możliwość ciągłej rozbudowy strony
 • TYPO3 daje możliwość ciągłej rozbudowy, dzięki zastosowaniu nieskończenie dużej ilości wtyczek
 • CMS TYPO3 możliwość swobodnego układania i dopasowywania elementów na zasadzie klocków 
CMS Open Source
 • Z tego względu, że nad CMS TYPO3 pracuje międzynarodowa społeczność, jest on ciągle udoskonalany i rozwijany, dzięki czemu nadążą za najnowszymi trendami na rynku
Wielofunkcyjne administrowanie
 • dostęp do historii logowań, co zwiększa kontrolę i bezpieczeństwo
 • opcja cofnięcia wprowadzonych zmian
 • możliwość rożnicowania uprawnień i ich zasięgu
Integracje z zewnętrznymi systemami
 • rozszerzenie funkcjonalności strony poprzez możliwość podpięcia zewnętrznych systemów takich jak np. InFakt, Przelewy24, Ceneo, DHL, InPost, Kalendarz Google, systemy mailingowe takie jak MailChimp i CleverReach

Dlaczego jesteśmy odpowiednim partnerem?

Duże doświadczenie i najnowsza technologia.

Od wielu lat zajmujemy się wdrożeniami opartymi na CMS TYPO3. Realizujemy bardzo duże i skomplikowane projekty, jak i małe dla niewielkich przedsiębiorców. Mamy szeroki zakres działań – od stron internetowych po intranet, newsletter, sklepy internetowe oraz spersonalizowane moduły w oparciu o potrzeby klientów.

Oferujemy również usługi graficzne oraz supportowe. Organizujemy szkolenia dla redaktorów stron na CMS TYPO3, jak i szkolenia specjalistyczne dla programistów TYPO3.

Możesz liczyć na nasze wsparcie od fazy pomysłu, przez koncept i etap projektowy, aż po ostateczną realizację projektu.

 • Strona internetowa

  Żadna firma, marka, organizacja bądź instytucja nie może się obejść w dzisiejszych czasach bez własnej strony internetowej. Strona powinna być właściwie dopasowana pod konkretnego klienta i spełniać jego oczekiwania.

  Strona internetowa może pełnić tu różne funkcje:

  • informacyjną - dla klientów, pracowników, udziałowców, różnego rodzaju odbiorców
  • komunikacyjną - z użytkownikami internetu, od formularzy kontaktowych, przez możliwość zamieszczania komentarzy, aż do wystawiania opinii
  • generującą interakcje - od sprzedaży w sklepie online, po obsługę klienta, do bezpośredniego zamawiania usług.

  Nasze strony posiadają całe spektrum rozwiązań i możliwości dla poszczególnych klientów (stowarzyszenia, instytucje, mali, średni i duzi przedsiębiorcy) w zależności od potrzeb.

 • Sprzedaż online

  Oferujemy nie tylko klasyczne sklepy internetowe, gdzie można kupić różnego rodzaju produkty i dokonać płatności online, lecz również usługi zamawiania szkoleń, subskrypcji online, dokonywania darowizn przy użyciu karty kredytowej lub systemu płatności np. P24.

  Dysponujemy rozwiązaniami od prostego koszyka zakupowego po wielopoziomowy proces zamawiania z wieloma wariantami, aż do realizacji płatności. 

 • Strony produktowe i landing page

  W odróżnieniu od „normalnych” stron internetowych, głównym celem stron produktowych i stron typu landing page nie jest dostarczanie obszernych informacji, nawiązywanie komunikacji i interakcji z użytkownikami, lecz osiągnięcie jasnego, konkretnego celu, który ma za zadanie wywołać konkretne reakcje i działania użytkownika. Może to być np. zapisanie się do newslettera, odebranie reklamy, pobranie jakiejś aplikacji, uproszczone zakupy i wiele innych możliwości.

  Landing page to również świetne rozwiązanie dla klientów, którzy po prostu nie potrzebują bardzo rozbudowanej strony do prowadzenia swojego biznesu.

 • Intranet

  Komunikacja w firmach, instytucjach, organizacjach i stowarzyszeniach przebiega coraz częściej bazując na rozwiązaniach internetowych opartych na własnej stronie www. Można tu zastosować różnego rodzaju systemy o różnorodnym stopniu zaawansowania w zależności od potrzeb klienta.

  Intranet daje możliwości: od prostego zarządzania dokumentami, po platformy służące do współpracy. Ułatwia komunikację między pracownikami, co może się przyczynić do wzrostu efektywności wykonywanej pracy w firmie.

 • Marketing

  Nawet największa witryna internetowa może być bezużyteczna, jeśli nie dociera do szerokiej grupy odbiorców. My wiemy, jakie środki zastosować podczas budowania strony, by ta dobrze pozycjonowała się w popularnych wyszukiwarkach, wyróżniała się spośród innych stron i przyciągała do siebie uwagę:

  • doradzimy Ci, jaką domenę wybrać

  • możemy pomóc Ci w utworzeniu na stronie wydarzeń: gry, ankiety, konkursy

  • stworzymy dla Ciebie moduł newslettera, byś mógł łatwiej informować klientów o nowościach i wydarzeniach w firmie

  • dołożymy wszelkich starań, by Twoja strona była jak najlepiej zoptymalizowana pod kątem SEO

  • wdrożymy na Twojej stronie narzędzia, które pomogą wypromować wizerunek Twojej firmy w sieci i stworzyć sieć kontaktów

 • Media społecznościowe

  Integracja znanych i powszechnie używanych mediów społecznościowych z Twoją stroną: Facebook, Linkedin, Twitter, YouTube, Instagram.

  Umożliwi Ci to łatwe publikowanie treści z Twojej strony na wyżej wymienionych platformach.

  Dzięki temu, zyskasz popularność w szerszym gronie użytkowników sieci.

 • Newsletter

  Jest to narzędzie, które może być bardzo skutecznym instrumentem służącym do komunikacji. Sprawia, że nasi klienci otrzymują na bieżąco dostęp do aktualności, promocji czy nowych ofert, dzięki czemu częściej odwiedzają naszą stronę.

 • Optymalizacja stron

  Optymalizacja strony pod względem SEO jest w dzisiejszych czasach nieodzowna i decyduje często o tym, czy strona odniesie sukces w sieci. Poprzez nasze zabiegi techniczne, jak i właściwe przygotowywanie treści, staramy się, by utworzone przez nas strony dobrze pozycjonowały się w wyszukiwarce Google przy wyszukiwaniu określonych fraz.

 • Moduły blogowe i komentarzy

  Blog to rodzaj publicznego pamiętnika online lub dziennika, w którym publikujemy wpisy w chronologicznej kolejności. Dobrze, jeśli wpisy na bloga tworzą również pracownicy danej firmy, wtedy mogą pokazać się na tle bezosobowego tworu. Mają swój wkład w prezentacje firmy na zewnątrz.

  Natomiast możliwość komentowania bloga, bądź innych elementów strony, sprawia, że klienci czują się bardziej związani z firmą.

 • Grafika i projektowanie

  Chcesz zrobić sam redesign strony, bo stara nie wygląda już zbyt atrakcyjnie, a CMS TYPO3 jest nadal dobrej jakości?

  Nasz grafik pomoże Ci w odświeżeniu Twojej strony i niewielkim nakładem pracy może wyglądać jak nowa.

  Oferujemy również inne usługi graficzne - projekt loga, folderu reklamowego to dla nas nie problem.

 • Szkolenia dla redaktorów i programistów TYPO3

  Oferujemy również szkolenia dla redaktorów stron zbudowanych na CMS TYPO3. Dzięki intuicyjnemu panelowi administracyjnemu obsługa stron nie jest skomplikowana.

  Z chęcią krok po kroku przybliżymy Ci dostępne funkcje w panelu administracyjnym, byś mógł z łatwością dodawać nowe treści i multimedia, tworzyć formularze, zmieniać kolorystykę strony.

  Chętnie poprowadzimy szkolenia również dla doświadczonych programistów, chcących zgłębić wiedzę w zakresie programowania TYPO3.

FAQ CMS Typo3

 • Co to jest CMS?

  CMS (z ang. Content Management System), po polsku oznacza to System Zarządzania Treścią. Najprościej mówiąc, jest to narzędzie służące do publikowania i modyfikowania treści, które chcemy zamieszczać w internecie. 

  Istnieją różne rodzaje CMS-ów, gdzie każdy oferuje nieco inne możliwości, ale dziś chcemy skupić się na najbardziej kompleksowym z nich wszystkich – TYPO3 i porównać go z popularnym WordPressem. Zapraszamy do lektury, która jak mamy nadzieję sprawi, że wybór stanie się oczywisty.

 • Co to jest TYPO3?

  TYPO3 to rodzaj CMS typu open source - oparty na General Public License (GNU) i napisany w PHP, którego główną bazą danych jest MySQL. Zalicza się do grupy CMF (Content Management Framework) ponieważ umożliwia tworzenie różnego rodzaju oryginalnych i unikalnych projektów internetowych, w tym dużych interaktywnych serwisów.

  CMS TYPO3 jest wszechstronny i bezpieczny. Doskonale poradzi sobie z prostymi projektami, jak i bardzo zaawansowanymi, szczególnie polecany jest różnego rodzaju instytucjom, firmom różnych rozmiarów, a także korporacjom. 

 • Dla kogo jest CMS TYPO3?

  Dla wszystkich, którzy oczekują najwyższej jakości. Coraz częściej klienci wymagają od swoich stron bardzo wysokiej stabilności, bezpieczeństwa i niemal nieskończonych możliwości rozbudowy. Korzysta z niego bardzo dużo światowych firm. Przykładami są m.in.: Lufthansa, Storck, Skrill, Villeroy&Boch, Leica Microsystems, Hitachi czy Mullermilch.  

  TYPO3 będzie odpowiednie zarówno dla dużych korporacji, jak i małych przedsiębiorców, bo umożliwia różnorodne konfigurowanie w zależności od potrzeb.  

 • Czy jesteście w stanie stworzyć stronę zgodnie z moimi wytycznymi?

  Jak najbardziej. Grunt to dobra komunikacja i określenie wymagań wobec nowej strony. Przed przystąpieniem do działania, szczegółowo omawiamy z klientami ich preferencje i doradzamy, jeśli sobie tego życzą, bo wiemy, że czasami trudno pomyśleć o wszystkim. W końcu co kilka głów, to nie jedna! Gdyby jakiś pomysł okazał się niekorzystny albo nierealny, na pewno będziemy chcieli o tym porozmawiać.  

 • Jaki jest koszt wykonania strony internetowej?

  Odpowiedź na to pytanie jest niemożliwa bez poznania preferencji, wytycznych i oczekiwań pod konkretny projekt. Prosimy o kontakt, porozmawiajmy o szczegółach, a wtedy zyskamy wskaźniki, na podstawie których będziemy mogli rzetelnie określić koszty.  

 • Czy mogę samodzielnie zarządzać stroną?

  Tak. CMS TYPO3 wyposażony jest w intuicyjny panel administracyjny, dzięki któremu można stworzyć prawdziwe centrum dowodzenia. W razie potrzeby oferujemy szkolenia z obsługi, dzięki którym nawet osoby, które nigdy nie miały styczności z systemem zarządzania treścią, będą umiały sprawnie poruszać się w panelu administracyjnym.  

 • Czy mogę dać komuś jeszcze dostęp do zarządzania stroną?

  Jak najbardziej. Panel administracyjny w TYPO3 daje możliwość przydzielania poszczególnym osobom różnych ról i uprawnień w zależności od pełnionych funkcji. Poza tym istnieje rejestr wszystkich aktywności zachodzących w CMS, co pozwala mieć jeszcze większą kontrolę nie tylko nad prawidłowością strony, ale także nad jej bezpieczeństwem.

 • Czy moja strona może być wykonana w kilku językach?

  TYPO3 wspiera wielojęzyczność, przez co strony w różnych językach to nie problem. Wersje językowe tworzy się bardzo intuicyjnie, bo panel pozwala na ich jednoczesny podgląd, a co za tym idzie – sprawniejsze tłumaczenie. Możliwe jest skonfigurowanie różnych domen dla danych języków. 

 • Chcę mieć kilka stron na jednej instalacji TYPO3, czy to możliwe?

  Tak. Jedną z zalet TYPO3 jest możliwość umieszczania dowolnej ilości serwisów o odmiennym wyglądzie (kolorystyka, style, układy treści) na jednej instalacji TYPO3. Co ważne kierować będą do nich różne domeny. Jeśli szukają Państwo rozwiązania wielofunkcyjnego, to dobrze trafiliście.

 • Czy strona będzie się dobrze wyświetlać na telefonie l innych urządzeniach mobilnych?

  Tak, ponieważ tworzone przez nas strony są responsywne tzn. dostosowane do urządzeń mobilnych. Bez względu na to, czy będzie przeglądana na komórce, desktopie, laptopie czy tablecie – zawsze będzie się poprawnie wyświetlać. Takie mamy czasy, u nas to standard.

 • Czy istnieje możliwość rozbudowy strony?

  Stworzone przez nas strony można bez problemów rozbudowywać w przyszłości. Jeśli np. teraz chcieliby Państwo jedynie prostą stronę z podstawowymi funkcjonalnościami, a w przyszłości pojawi się pomysł na rozwój biznesu, a tym samym dodanie do strony nowych modułów, to nie będzie z tym problemów. 

  W przypadku, gdy chodzi o strony, które nie były wykonywane przez nas, jest to zależne od wielu czynników, dlatego dokładniejsze informacje możemy podać dopiero po przeanalizowaniu konkretnej strony i zawartości danego CMS.

 • Nie mam wiedzy informatycznej i nie wiem, czy poradzę sobie z obsługą strony i dodawaniem treści. Czy organizujecie szkolenia w tym zakresie?

  Jak najbardziej organizujemy szkolenia, ponieważ zależy nam na tym, aby każdy użytkownik TYPO3 czuł się komfortowo. Organizujemy szkolenia zarówno dla osób mających zajmować się obsługą strony i wprowadzaniem treści, jak i dla programistów chcących podnieść swoją wiedzę w tym zakresie. 

 • Mam już stronę na TYPO3 i chcę ją zaktualizować. Co należy zrobić i ile to kosztuje?

  Zwróć się do nas! W pierwszym etapie dokonamy bezpłatnej wyceny aktualizacji. Nasz zespół specjalistów zajrzy do wnętrza Twojego CMSa i na tej podstawie określimy liczbę godzin potrzebną do zrobienia aktualizacji. Nie obawiaj się użyczenia nam dostępu, ponieważ jest to standardowa praktyka. Zapewniamy bezpieczeństwo naszym klientom, oferujemy również możliwość podpisania umowy o poufności danych, by zapewnić naszym klientom poczucie bezpieczeństwa.

 • Jak długo trwa aktualizacja systemu do najnowszej wersji?

  Jest to zależne od konkretnej sytuacji i złożoności projektu. Zwykle zakładamy okres do dwóch tygodni od zlecenia do uruchomienia online zaktualizowanego systemu. W większości przypadków jesteśmy jednak gotowi w ciągu jednego tygodnia dokonać pełnej aktualizacji. Dokładniej będziemy mogli oszacować czas realizacji, kiedy zapoznamy się z Państwa stroną.

 • Czy można aktualizować indywidualnie stworzone systemy TYPO3?

  Tak, z tego powodu potrzebujemy poznać lepiej Państwa CMS TYPO3, ponieważ im bardziej jest on zindywidualizowany, tym większy nakład czasu trzeba będzie włożyć w jego aktualizację.

 • Czy oferujecie również hosting TYPO3, na jakich serwerach pracujecie?

  Tak, jeśli klient chciałby skorzystać z naszego hostingu, jest to możliwe. Korzystamy głownie ze sprawdzonych serwerów Mittwald i Hetzner, które są świetnie dostosowane pod obsługę TYPO3. 

 • Czy możemy się spotkać i omówić szczegóły?

  Z ogromną chęcią! Nasze biuro znajduje się w Krakowie i z przyjemnością spotkamy się osobiście, aby omówić wszelkie kwestie. Jeśli mają Państwo do nas sporo kilometrów, to nie należy się martwić – zadbamy o to, by nie odczuwać, iż współpracujemy na odległość. Możemy porozmawiać za pomocą dostępnych platform. Codziennie realizujemy duże projekty z firmami z zagranicy, z Państwa firmą znajdującą się w innym regionie Polski również damy radę.  

 • Gdzie mogę znaleźć więcej informacji o TYPO3?

  Zachęcamy do odwiedzenia naszego bloga na naszej stronie główniej https://drblitz-weblab.com, gdzie w jednym z artykułów opisaliśmy zalety CMS TYPO3 i jego przewagę nad WordPressem: https://drblitz-weblab.com/typo3-vs-wordpress

  Ponadto najświeższe informacje odnośnie TYPO3 zawsze można śledzić na https://typo3.org

  Kto pyta nie błądzi, dlatego jeśli pojawią się jakieś wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z nami.